Basın Bültenleri

GüneşNet ACENTE PORTALI

Güneş Sigorta satış kaynaklarının kullanımına sunduğu GüneşNet portal uygulaması ile, en son teknolojik gelişmelerden yararlanarak hem bütün aşamalardaki aktörleri ve çalışanlarını hem de iş ortaklarını tek bir sanal çatı altında topluyor.

12 Kasım 2010

Güneş Sigorta satış kaynaklarının kullanımına sunduğu GüneşNet portal uygulaması ile, en son teknolojik gelişmelerden yararlanarak hem bütün aşamalardaki aktörleri ve çalışanlarını hem de iş ortaklarını tek bir sanal çatı altında topluyor.

GüneşNet Acente Portalı aracılığıyla, şirketin bütün paydaşları arasındaki iletişim daha etkin ve düzenli bir biçimde sağlanırken, Güneş Sigorta’nın bütün birimleri yanında acenteler ve diğer iş ortaklarının etkinlikleri anında paylaşıma açılarak Güneş Sigorta ailesinin bütün birimlerinin ortaya çıkan bütün gelişmeleri takip etmesi mümkün olacak.

FACEBOOK GİBİ…

Çalışanlar bu portal sayesinde ‘facebook’ ya da benzeri sosyal paylaşım uygulamalarını kullanımda olduğu gibi kendi profillerini oluşturabilecek, resimlerini ya da kişisel bilgilerini yükleyerek GüneşNet’in sanal dünyasında iletişim ve paylaşıma geçebilecekler.GüneşNet acente portalı şirket ve satış kaynakları arasındaki iletişimin temel unsuru olurken, her satış kaynağın portalda tanımlı bir kullanıcı hesabı olacak ve şirketin web tarayıcısı üzerinden ulaşabilecekleri bu ortamda, sanki ‘facebook’ ya da benzeri sosyal paylaşım uygulamalarını kullanımda olduğu gibi kendi profillerini oluşturmaları, resimlerini ya da kişisel bilgilerini yükleyerek GüneşNet’in sanal dünyasında iletişim ve paylaşıma geçmeleri olanaklı olacak. Bu sayede acenteler birbirleri hakkında bilgilere ulaşıp ailenin diğer fertlerini yakından tanıyabilecekler ve Güneş Sigorta hakkında da en güncel bilgilere, haberlere ve duyurulara anında ilk ve en doğru kaynaktan ulaşabiliyor olacaklar.Portal uygulaması devreye girdikten sonra, Güneş Sigorta’nın tüm birimleriyle birlikte acenteler arasındaki ana iletişim ve paylaşım alanı kurulmuş olacak.


Bu alanda yalnızca şirketle ilgili haberler ve bireyler arasındaki iletişim değil, aynı zamanda resmi mevzuat değişiklikleri, Güneş Sigorta uygulamalarındaki değişiklikler, yeni kampanyalar ya da diğer duyuruların tamamı tek bir kaynaktan acentelere ulaşacak ve Güneş Sigorta’nın dinamik dünyası tüm boyutları ile portala taşınmış olacak.


GüneşNet uygulaması ile şirket kullanıcıları ve acentelerimizin kişisel e-posta hesapları tanımlanacak ve şirketin birimleri, acenteler ve müşteriler bu e-posta arayüzü aracılığıyla birbirleriyle iletişim kuracaklar. Güneş Sigorta’nın hem iç iletişim hem de dışa açılan yüzü olacak olan GüneşNet aracılığıyla Güneş Sigorta kurumsal kimliği ve şirkete olan aidiyet hissi de daha farklı bir düzeye taşınmış olacaktır.


ARTIK HER ŞEY DAHA PRATİK


GüneşNet uygulamasıyla birlikte acenteler günlük olarak ya da günün o anında ne kadar üretim yapmış olduklarını, dönemsel üretim hedefleri hakkındaki son durumlarını, hasar/prim oranları ve günlük yenileme listeleri gibi bilgileri istedikleri anda görebilecekler. Şirketin operasyonel sistemi aracılığıyla gerekli bütün veriler portal ortamına aktarılacak ve kolay okunabilir, görsel olarak çarpıcı grafiklere sahip bir raporlama sistemiyle acentelere ulaştıralacak.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM