Deniz Yolu Taşımacılığı Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

İnsan sorumluluğu taşımak ağırdır dedik ve deniz aracınızın seyahati sırasında karşılaşabileceği risklere karşı bu ürünümüzü oluşturduk. Sigorta kapsamındaki deniz aracınız seyahat ederken, istemeyiz ama oluşabilecek bir kazada yolcu sağlığının ya da yanlarındaki eşyaların zarara uğraması durumunda işletmenizin sorumluluğunu teminat altına alıyoruz.

 

Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Deniz kıyısında yer alan işletmenizde, doğayı tehdit eden bir kirlenme durumuyla karşılaştığınızda, bölgenin temizlenmesini teminat altına alır. Ayrıca, hukuki sorumluluğunuz gereği yaptıracağınız bu sigorta ile 3. şahısların yaralanması, vefatı ya da özel mallarında oluşacak zararlar da güvence altına alınır.

 

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Özel güvenlik görevlilerinin, hizmetleri içinde yer alan görevi yerine getirdikleri sırada meydana gelebilecek durumlarda, 3. şahısların zararlarını teminat altına alır.

 

Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Tehlikeli maddelerle mesleğini sürdüren kişi ve kurumları, faaliyetleri sırasında, herhangi bir sebepten dolayı,  3. şahısların uğrayabileceği zararlara karşı teminat altına alır.

 

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Hekimler, diş hekimleri ve tıp uzmanlarının görevleri esnasında karşılaşabilecekleri tazminat taleplerine karşı güvence sağlar. Ayrıca bu tazminat taleplerine bağlı yargı giderleri ve beraberindeki makul giderler de teminat kapsamında yer alır.

 

Maden Çalışanları Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, yer altı ve yer üstü kömür madenciliği, kömürden gayri yer altı madenciliği faaliyetlerinde bulunulan tesislerde istihdam edilen üretim ve üretim hazırlığı faaliyetinde bulunan personeli, söz konusu faaliyetlerin icrası esnasında meydana gelebilecek kazalara karşı teminat sağlar.

 

Çünkü Güneş Sigorta ile #hayatdahakolay!

SIK SORULAN SORULAR

  • Genel Şartlar Nelerdir?
  • *Yukarıda yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Detaylı bilgi için poliçe şartlarını inceleyiniz.